5. un 6. augustā par brīvu uz milžu taku!

August 4, 2017 12:04 pm

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Ogrē norisinās pilsētas svētki ar īpašu svētku programmu, īpašs piedāvājums arī Ogres piedzīvojumu parkā “Milžu taka” – “Nāk 3, maksā 2”.

Ogres pilsētas svētku ietvaros piedzīvojumu parks “Milžu taka”, saviem apmeklētajiem ir sagatavojuši īpašu piedāvājumu – nākot uz piedzīvojumu parku “Milžu taka” trīs, vai vairāk cilvēku kompānijā, katrs trešais “Milžu taku” apmeklē pilnīgi bez maksas.

Piedzīvojumu parks “Milžu taka” ir no virvju, trošu un koka konstrukcijām veidota šķēršļu trase kokos. “Milžu takas” kopgarums ir gandrīz 600 metri un tajā ir 65 dažādi šķēršļi, tajā skaitā 3 “zipline” nobraucieni. “Milžu takas” šķēršļi ir izvietoti trijos, dažādas grūtības pakāpes lokos – zaļais loks ar salīdzinoši vienkāršākiem šķēršļiem, zilais loks ar vidēji sarežģītiem šķēršļiem un melnais loks, kurš būs pārbaudījums pat pieredzējušiem šķēršļu taku iekarotājiem.

Kopš pavasara “Milžu takā” darbību uzsākusi arī “Milžu taka cafe”, kurā iespējams nobaudīt lielisku Illy kafiju, veldzēties ar bezalkoholiskiem dzērieniem un panašķoties ar saldējumu. Viena no “Milžu taka cafe” sienām ir veidota pilnībā no stikla, un caur to paveras lieliska panorāma uz “Milžu takas” šķēršļu trasēm un “Ogres Zilo kalnu” dabas ainavu.

Nelaidiet garām lielisko iespēju, apmeklēt piedzīvojumu parku “Milžu taka” trijatā, maksājot vien par diviem apmeklētajiem. Piedāvājums ir spēkā šajā šo sestdien (5/08) un svētdien (6/08). Tiekamies dabā!

– Milzis

Atpakaļ